Bu Blogda Ara

Translate-Up=Lisan Çevirici

Welcome To My Blog - Yazı Köşeme Hoş Geldiniz!

Bu yazı köşemde yayımladığım yazılrı "Anonim, Alıntı Ve Kendime Ait" Olmak Üzere Neşredilmekte Olup, Siz Sayın Okurlarıma Kendi Deyimimle "Bilelim, Bildirelim, Bilgilendirelim" Saygılar Sunarım.

29 Nisan 2011 Cuma

DERİN DEVLETİ ELE GEÇİREN SAHTE DERİN DEVLETÇİLER...


BU HİKAYE  İTE İTLİK YAPAN BEYİNE VE DEVLETİNE KAFA TUTAN ÇAKAL VE AKBABALAR SÜRÜSÜNÜN VE ONLARIN YANDAŞLARININ HAYAT HİKAYESİNİN SADECE URUBUNU ANLATMAKTADIR.
HER KELİMESİ, KELİMESİ KELİMESİNE DOĞRUDUR VE İSBATLIDIR.


GERÇEK DERİN DEVLETÇİLERİ 1971 DEN BU YANA BİR ŞEKİLDE ÖLDÜRÜP 1980 DEN ÖNCESİ VE SONRASI İNFAZLARI YERİNE GETİRİP ÜLKEYİ PARÇALAMAK İSTEYEN ŞİMDİKİ ADIYLA DERİN, O ZAMAN Kİ ADIYLA ÇAPULCU SÜRÜSÜ VE EL ÖFELEYENLER, AĞABEYLERİNİ ÖLDÜRÜP TİMSAH GÖZYAŞI DÖKENLER, BİLİP SUSUP ÇIKARI İÇİN HERŞEYİ YAPANLAR.


GENERALLER SADECE GÖSTERMELİK , ÖNEMLİ OLAN O ZAMANIN GENÇ SUBAYLARI VE İCRAATLARI, MİLİTAN GİBİ HER GURUBA SIZMIŞ OLMALARININ YANI SIRA ORGANİZE BİR ŞEKİLDE "MİT, EMNİYET İLE BAĞLANTILI 3 LÜ SAC AYAĞI  OLUŞTURARAK SES GETİREN EYLEMLERİ YAPMALARI".
EMİRLERİ AMİRİNDEN, KOMUTANINDAN VEYA ÜSTLERİNDEN ALMAYIP BU İŞİLERİ ORGANİZE BİR ŞEKİLDE YÜRÜTMELERİ VE UZMAN BİR YÖNTEMLE ADAM ÖLDÜRÜP, ÖLDÜRTÜP, TERTİPLEYİP" İMZALARINIDA 3 KURŞUN TABİR ETTİKLERİ
" MİT,EMNİYET VE ASKERİ YÖNDEN SORUŞTURMANIN ENGELLENMESİ İÇİN BİZ YAPTIK DERCESİNE BİR ÇEŞİT İMZA BIRAKMIŞ OLMALARIDIR. ÖLDÜREMEDİKLERİNİ
O DA MI YETMEDİ HASTAHANELERDE KAFALARINA SIKMALARIDIR.


30-32 SENE GEÇMESİNE RAĞMEN OLAYLARIN FAİLİ OLSA DAHA GERÇEK FAİLLERİN VE YAPTIRANLARIN HALA BULUNAMAMASI, ORTAYA ÇIKARTILMAMASI, ENGELLENMESİ, DEVLET ADI ALTINDA KENDİLERİNİ GİZLEMELERİ, DEVLET YAPTIRDI DENMESİ VE NE KADAR MANİDARDIR Kİ GERÇEK DEVLET ADAMLARIN VE\VEYA DEVLETE ZAMANINDA EN ÜST KADEMEDE ÇALIŞAN, ÇALIŞTIRILAN  BİR ÇOK İNSANIN İNFAAZ EDİLMESİNDEN SONRA VE YERLERİNE KENDİLERİNİN VE/VEYA KENDİLERİNDEN BİRİLERİNİN GEÇİRTİLMESİ "HERHANGİ BİRİLERİ" SONUCU KÖŞEBAŞLARINI TUTMUŞ OLMALARIDIR.


BU OLAYLARI VE DURUMLARI BİR AVUÇ İNSANIN AİLESİNİN VEYA BİZZAT ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ İÇİNDE YAŞAYANLARIN OLAN BİTENİ BİLMESİ, SEBEP VE SEBEPLERİNİN BİLİNMESİYLE BİRLİKTE SESLERİNİN BUGÜN DAHİ ÇIKMAMASINA RAĞMEN HALA İZLEME, DİNLEMELERİNİN TEKNİK TAKİBİPLERİNİN EŞ DOST GİBİ GÖRÜNEN ZATLAR TARAFINDAN YAPILMASI ONLAR İÇİN NE KADAR TEHLİKELİ, SAKINCAKLI GÖRÜLDÜĞÜNÜN BAŞLICA NEDENİ OLARAK O ZATLARIN AÇIĞA ŞU GÜN DAHİ OLSA DEVLETİ YERİNDEN OYNATACAK BİR 9.0 ŞİDDETTE BİR DEPREM YARATACAĞINDAN VEYA GERÇEKLEŞMESİNDEN KORKULUP HALA PEŞİMİZDEN GELİNİP ACABA BİR GÜN KONUŞUR MU YADA OLAYLAR AÇIĞA ÇIKAR MI VEYA BÜTÜN BUNLAR OLURSA SONUCU KESTİRİLEMEYECEK BİR BOMBA GİBİ PATLAYIP KİMLERİN BU PATLAYACAK BOMBADAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİNDEKİ SAKINCALI BU ZATLARIN VE DIŞ MİHRAKLARDA DAHİL OLMAK ÜZERE İŞİN BOYUTLARININ NERELERE VE KİMLERE KADAR "  O ZAMANKİ BEŞİKTEKİ TORUNUNDAN TUTUNDA ŞİMDİ 30 YAŞINDA İŞ ADAMIDIR, MEZARDAKİ DEDESİNE YADA YAŞAYAN TÜM AİLE FERTLERİNE KADAR - SİVİLİNDEN,MEMURUNA, İŞ ADAMINDAN TAKSİ ŞOFÖRÜNE, İTİBARLI GÖRÜNEN VE HOLDİNG SAHİBİ DEDİKLERİ, MİLLETVEKİLİ YADA BAKANINA HATTA ÇÖPÇÜSÜNE KADAR KİMLERİN KARIŞTIĞININ ORTAYA ÇIKMASI BUNLAR İÇİN NE KADAR TEHLİKE ARZ ETTİĞİNİN FARKINDA OLDUKLARI İÇİN KENDİ ARKADAŞLARINI BİLE YERİ GELDİĞİNDE HER TÜRLÜ PLANI YAPIP, HERŞEYİ KILIFINA UYDURUP ORTADAN KALDIRIRLAR.


YAPTIKLARINI AZ VEYA ÇOK BİZİM GİBİ BİR AVUÇ İNSAN BİLMEKTEDİR.
İFŞA OLDUKLARINDA KENDİ ADAMLARI YADA PATRONLARI DAHİL HATTA BİZZAT EMİR ALDIKLARI VEYA RAPORTÖRLERİNİ DAHİL ORTADAN KALDIRMAKTA SAKINCA GÖRMEYEN ADINI SAĞCI, SOLCU, KOMUNİST, FAŞİST, PKK, ASALA, DİNCİ VEYA BİLMEM NE DEYİN BÜTÜN BU SAYDIKLARIM AYNI YERE VE KİŞİ VEYA MİHRAKLARA HİZMET ETMEKTEDİR.
TEK KORKULARI İFŞA "DEŞİFRE" OLMALARIDIR.


ZAMANINDA BİR ÇAPULCUYDU ŞİMDİ İŞ ADAMI, ZAMANINDA BİR MİSYONER VE İSTİHBARATÇIYDI ŞİMDİ MEFTA, ZAMANINDA ALBAYDI ŞİMDİ BİR YALAKA VEYA MEFTA, ZAMANINDA BİR ÖĞRETMENLER TAYFASIYDI  ŞİMDİ EMEKLİ AMA BİR HİÇLER GURUBU, ZAMANINDA BİR ADLİYE MEMURU İDİ ŞİMDİ BİR PARTİYE YARIN DİĞER PARTİDE OLAN BİR ÖRGÜTLEYİCİ, ZAMANINDA BİR PTT MEMURU İDİ ŞİMDİ İSE DÜŞKÜNLER YURUDUNDA, ZAMNINDA BİR MİTÇİ İDİ ŞİMDİ MEFTA AMA PATRONU YAŞIYOR AKLİ DENGEM BOZUK YADA YAŞINDAN DOLAYI YARGILANAMIYOR YADA BİR BEYLER TAKIMI KURUCUSU, ZAMANINDA BİR  AVUKATTI AMA ÜSTADIM , AĞABEYİM DEDİĞİ KİŞİYİ ÖLDÜRTENLERİN AVUKATLIĞINI MESLEĞİNİ HAKKIYLA YERİNE GETİRDİ ŞİMDİ İSE YARGILANIYOR AMA AĞABEYİM DEDİĞİYLE ÖVÜNDÜ ÖNCESİNDE, SONRASINDA GÖSTERMELİK  DÖVÜNÜYORDU, ZAMANINDA TEŞİFATÇIYDI ŞİMDİ FABRİKATÖR OLDU, ZAMANINDA TÖBDER BAŞKANIYDI AMA ŞİMDİ ÖĞRETMEN VE KARŞIT GÖRÜŞLÜ LİDER TARAFINDAKİNİN ÇOCUĞUNA DERS VERDİ VE GÖRÜŞLERİ DEĞİŞTİ, HAKLÇILIĞI HİÇ SEVMEZ AMA SÖZDE SOLCUYDU...


BİRAZ UZUN OLDU FARKINDAYIM AMA BUNLAR SADECE BUZDAĞININ GÖRÜNEN YÜZÜ. KİMİSİ EMLAK KIRALI OLDU, KİMİSİ BELEDİYE BAŞKANIYDI BAKAN OLDU, KİMİSİ MÜHENDİSTİ BELEDİYE BAŞKANI OLDU, KİMİSİ AKRABANIZDI TUVALETTE BAKIMSIZLIKTAN ÖLDÜ, KİMİSİ GERÇEKLERİ BİLMİYORDU ŞEHİT OLDU, KİMİSİ MÜFETTİŞTİ DAİREDE BİR KAHVE İÇİP KALPTEN ÖLDÜ...


SONUÇTA HEPSİNİN ADINA KURUSUYLA YAŞIYLA ADINA ERGENEKON DENDİ AMA NE BAŞI BELLİ NE DE SONU BELLİ, BİLDİĞİM TEK ŞEY VARSA BU DÜZEN BOZULMALI. 


SAYMAKLA BİTMEZ BU DEVLET ADAM OLMAZ.
HAA, BU DEVLET NE ZAMAN ADAM OLUR MAZLUMLA YETİMİN AHINI VE KANI YERDE KALMIŞ VEYA KALMAMIŞ, ADALET TAM TECELLİ ETMEMİŞ FAKAT EN KISA ZAMNADA BU AFLARDAN VE DOKUNULMAYAN İNSAN KALIRSA VE HESABINI BİZZAT AİLESİNE BAŞVURULUP SORULURSA VE GEREĞİ  YERİNE GETİRİLİRSE YARADANIN HUZURUNA ÇIKMADAN BU GÖZLER ONU GÖRÜRSE BUNLARIDA TÜM TELEVİZYONLAR VERİRSE  İŞTE O ZAMAN HAKTAN, HUKUKTAN, DİNDEN , İMANDAN, YARADAN KORKUSUNDAN BAHSEDENLER VEYA ETMEYENLER KİM OLURS A OLSUN GÜCÜ ELİNDE BULUNDURAN DEVLET ADAMLIĞINI HAKKIYLA YAPANLAR BUNU YERİNE GETİRİRSE , KAYIRMA , İTİRAFÇILIKTAN YARARLANMAKSIZIN, FAYDALANDIRILMAZ VE DARAĞACINA İPEKTEN BİR URGANLA ÇEKİLİRSE İŞTE DEVLET O ZAMAN AYAKTA KALIR YOKSA NE BEN NE BAŞKASI BÜTÜN BU YAPILANLARI AFFEDER SANMAYIN.


AFFETMEK ULU VE YÜCE YARADANA AİTTİR. HERKES BUNU BÖYLE BİLSİN.


İŞTE SİZE İSBATI, ALTTAKİ YAZIYI OKUYUN SÖZE GEREK KALMAZ. ARTIK HERKES ETEĞİNDEKİ TAŞI DÖKECEK, YAPILANIN YAAPTIKLARI YANIN KAR KALMAYACAK.BUNU BEN DEMİYORUM, BIRAKI N BENİM GİBİ SADE VATANDAŞI BAKIN KİMLER SÖYLÜYOR!!!


TARİH:13 EYLÜL 2005
YENİ ASYA GAZETESİ


MGK Psikolojik Harekât Dairesinin mimarlarından emekli Kurmay Albay Tahir Tamer Kumkale’den İfşaat ve General Bedrettin Demirel'in itirafı !!!


En önemli gerekçesi terör olan 12 Eylül darbesinin perde arkasına ışık tutan bir ifşaat da MGK Psikolojik Harekât Dairesinin mimarlarından emekli Kurmay Albay Tahir Tamer Kumkale’den geldi. Kumkale, “Anarşi ve terör olaylarının planlama ve uygulamasında çok profesyonelce olaylar dikkati çekmiştir. Bu işin içinde özel yetiştirilmiş kişilerin olduğu, bazı genç subayların bizzat anarşi ve terör olaylarının içinde militan gibi devlete karşı saldırıları yönettiği, mahkeme tutanakları ile belirlenmiştir” dedi.


General Bedrettin Demirel'in itirafı


Türkiye’de psikolojik harbin öncülerinden biri olan Kumkale’nin “Beynimizi Kimler ve Nasıl Yönetiyorlar; Küresel Güçlerin Psikolojik Savaş Yöntemleri” adlı kitabında yer verdiği ve Zaman gazetesinin haberleştirdiği bu iddia, 12 Eylül’ün önde gelen isimlerinden, şimdi hayatta olmayan emekli General Bedrettin Demirel’in “İhtilâl olgunlaşsın diye bir yıl bekledik” şeklindeki itirafıyla örtüşüyor ve birbirini teyid eden iki beyan, Türkiye’nin 12 Eylül darbesine nasıl sürüklendiğini gözler önüne seriyor.


13.09.2006
12 EYLÜL BUGÜN DAHİ BİTMEDİ, HALA DEVAM EDİYOR AMMA SİVİL AMMA ASKER O SİZİN GÖRÜŞ AÇINIZA BAĞLI...


NOT:ALINTIDIR


Yazan: TOLES
˙Her Hakkım Saklıdır®™


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.